Wycieczka psim zaprzegiem

Wycieczka psim zaprzęgiem to nasza sztandarowa propozycja. Realizujemy ją od wielu lat i wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

To najlepszy sposób na pierwszy kontakt z psimi zaprzęgami. Po przyjeździe do nas dostaniecie wszelkie informacje i wskazówki dotyczące wycieczki i wyruszymy w teren.

Zanim jednak do tego dojdzie musimy Wam opowiedzieć czym są psie zaprzęgi, skąd się wzięły, do czego były używane kiedyś, a co robimy z nimi dzisiaj. Opowiemy Wam też o psach, to one są w tym wszystkim najważniejsze. Pokażemy jakiego używać sprzętu i jak się nim posługiwać. Dowiecie się też jak przygotować psy do pracy, jak z nimi trenować na co dzień. Jak je żywić i jak o nie dbać, by mogły długo cieszyć się życiem i zdrowiem.

Większość z tych rzeczy usłyszycie już podczas jazdy, w czasie której będziecie naszymi pasażerami. My będziemy prowadzić zaprzęg, a Wy w miarę wygodnie siedzieć na wózku lub w saniach. Zależnie od warunków.

Polecamy wycieczkę psim zaprzęgiem z wielu względów. Po pierwsze, w jej trakcie zobaczycie jak niesamowicie pracują psy. Jak potrafią ze sobą współpracować. Jak dzielą się rolami w zaprzęgu. Zobaczycie i usłyszycie jak rozmawia się z psami w trakcie biegu, jak manewruje się długim zaprzęgiem. Wszystko to w cudownej scenerii, w czystym powietrzu, wśród zapachów lasu. Właśnie takie są nasze wycieczki. Zapraszamy.

Aktualności

"23 kilometr" w sprzedaży
napisano: 2016-03-01

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej na polskim rynku książki. Jeszcze nikt tak nie napisał o psich zaprzęgach w języku polskim. Ponadto jest to książka nie tylko o psach i zaprzęgach. Znajdziecie w niej również wiele innych tematów 

"23 kilometr" w przedsprzedaży
napisano: 2016-01-19

Książka pt. "23 kilometr" jest jeszcze dostępna w przedsprzedaży. To ostatnia okazja, aby zakupić książkę ze specjalna i osobistą dedykacją.

Książka "23 kilometr"
napisano: 2015-12-08

Zapraszamy do udziału w zrzutce na wydanie książki pt. "23 kilometr"

zrzutka.pl/ksiazka23kilometr